Zajímavý vývoj: Ptáček postoupil podnět policistů, o kterém jsme informovali, GIBS, žalobcům i policejnímu prezidiu

PRAHA – V úterý zveřejnil ppmagazín.com článek, kde citoval z podnětu, který obdržel pražský policejní ředitel plk. Jan Ptáček. Článek vzbudil pozornost: Výbušná výpověď: Čtveřice vyšetřovatelů promluvila. Kauza Čapí hnízdo vznikla na příkaz Chovance, tvrdí. Nejnovější vývoj je zajímavý a ilustruje i fakt, že situace v policii je nyní vypjatá.

Vycházeli jsme a citovali z řádně zaevidovaného podnětu – listiny, kterou v článku zmínění policisté podali k rukám šéfa pražské policie plk. Jana Ptáčka. Dodejme, že se netýká pouze sledované kauzy Čapí hnízdo, ale mnohých dalších případů, mimo jiné například Tunelu Blanka.

O věci bylo informováno policejní prezidium, Městské státní zastupitelství v Praze a Vrchní státní zastupitelství v Praze.

Zmocněnkyně policistů Petra Lhotáková

Zmocněnkyně policistů Petra Lhotáková dnes pro pp_magazín uvedla: „Podle nejnovějších informací byl podnět zaslaný krajskému řediteli Praha plk. Mgr. Ptáčkovi ze dne 4. 11. 2018 ve věci tolerovaného protiprávního jednání na hospodářské kriminálce v Praze postoupen řediteli na GIBS. Též mi bylo sděleno, že o věci bylo informováno policejní prezidium, Městské státní zastupitelství v Praze a Vrchní státní zastupitelství v Praze.“

Zmocněnkyně vyšetřovatelů vychází z informací, které jí dle jejích slov sdělil dnešního dne plk. Ptáček, jak i prokázala. Nejde tedy ze strany policistů o bezvýznamné podání, když se jím budou zabývat příslušné orgány. Vývoj událostí budeme sledovat s tím, že zmocněnkyně slíbila uvolnit další informace k tématu. 

ppmagazín.com

ppmagazín.com je zpravodajsko-publicistická platforma. Sestává i z tematických příloh ppděti a ppženy & muži.

1 komentář

Reagujte

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

■ důležitéČLÁNKY

CO BY VÁM NEMĚLO UNIKNOUT

■ nezávislýMAGAZÍN


■ ppmagazin.com

Zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla 11. listopadu 2018 a sestává z pěti hlavních rubrik:

ppinfo,
rezorty
žurnalistika,
postřehy
a publicistika.

Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

1) Zpravodajská rubrika ppinfo je zaměřena na exkluzivní informace z oblasti politiky, obzvláště pak policie a bezpečnosti. Součástí jsou analýzy.

2) V rubrikách rezortyžurnalistika se nevyhýbáme širokému spektru žánrů a témat: věda, vzdělávání, zdravotnictví, geopolitika, cestování.

3) Rubrika publicistika je názorová a postřehy se orientují na umění.

Přinášíme i fototémata a videa. Platformu chceme zdokonalovat pro mobilní zařízení. Jsme otevřeni zveřejňování autorských příspěvků.

 

TEMATICKÉ PŘÍLOHY PPMAGAZÍNU.COM:Specializuje se na vše, co souvisí s rodičovstvím a dětmi.Čtení nejen o ženách, ale i mužích.

■ Tiráž

REDAKCE:

 

DALŠÍ PROJEKTY:Statická prezentace autora na www.marekpribil.cz

 

Knihy, jež už vyšly i které budou teprve publikovány.

 

KONTAKT & INZERCE & SLUŽBY:

 

VYDÁVÁ:COPYRIGHT 2018 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. 
Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.

 

IČO: 06437176

Czech CS English EN