Uvádíme na pravou míru zavádějící informace ministerstva vnitra. Zveřejňujeme proto příslušné dokumenty

Ministerstvo vnitra dnes prostřednictvím svého tiskového odboru vydalo v reakci na články ppmagazínu.com prohlášení, které neodpovídá pravdě. Velmi lehce to umíme doložit.

Rezort vnitra v tiskové zprávě uvádí: Ministerstvo vnitra se ohrazuje proti zavádějícím informacím internetového serveru ppmagazín.com, podle kterého probíhá na policejní akademii audit kvůli zaměstnávání „černých duší“ s vědomím (míněn je audit, pozn. red.) ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD). Tyto informace nejsou pravdivé. 

Vnitro dále konstatovalo, že nekomunikuje s paní Lhotákovou.

✖️ Ve včerejším článku s titulkem Na policejní akademii míří policisté, tvrdí zástupkyně akademiků. Ukazuje na černé duše: Hulinského a spol., jsme – jak si lze snadno ověřit –, informovali, že resort vnitra požádal zástupkyni nespokojených akademiků – zmíněnou paní Lhotákovou, aby doplnila podnět o zaměstnávání tzv. černých duší na policejní akademii.

✖️ Zde je příslušná žádost vnitra (jistě bez vědomí pana ministra odeslána nebyla):

✖️Že paní Lhotáková komunikuje přímo s panem ministrem vnitra Janem Hamáčkem (ČSSD), pak dokládá například tento mail, který se týká jiného podnětu:

✖️ Anebo to dokládá další mail, týkající se aktuálního podnětu, kdy byla paní Lhotáková pověřena akademiky, aby jej odeslala:

❌ Nikdy a nikde jsme nepsali, že na akademii probíhá personální audit „černých duší“, jak tvrdí vnitro, naopak jsme citovali paní Lhotákovou, která zmínila legalizaci jejich činnosti a která na žádost vnitra doplnila jména příslušných osob. To je zásadní rozdíl.

❌ Dnes jsme též doložili, že kriminální policie v souvislosti se zaměstnáváním tzv. „černých duší“ na policejní akademii zahájila úkony v trestním řízení.

✖️ Tiskový odbor ministerstva opět nedisponuje aktuálními informacemi. Stačí se podívat na příslušný dokument v článku: Černé duše na policejní akademii: Hospodářská kriminálka zahájila úkony v trestním řízení. Máme dokument.

Postup ministerstva vnitra, respektive tiskového odboru, lze pokládat přinejmenším za zvláštní. Nicméně slušně jsme úředníky požádali, aby své vyjádření upravili tak, aby odpovídalo skutečnostem, a chápeme, že se při své náročné práci mohou snadno dopustit nějaké chyby.

VÍCE K TÉMATU:

ppmagazín.com

ppmagazín.com je zpravodajsko-publicistická platforma. Sestává i z tematických příloh ppděti a ppženy & muži.

Doposud žádné komentáře

Reagujte

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

■ důležitéČLÁNKY

CO BY VÁM NEMĚLO UNIKNOUT

■ nezávislýMAGAZÍN


■ ppmagazin.com

Zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla 11. listopadu 2018 a sestává z pěti hlavních rubrik:

ppinfo,
rezorty
žurnalistika,
postřehy
a publicistika.

Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

1) Zpravodajská rubrika ppinfo je zaměřena na exkluzivní informace z oblasti politiky, obzvláště pak policie a bezpečnosti. Součástí jsou analýzy.

2) V rubrikách rezortyžurnalistika se nevyhýbáme širokému spektru žánrů a témat: věda, vzdělávání, zdravotnictví, geopolitika, cestování.

3) Rubrika publicistika je názorová a postřehy se orientují na umění.

Přinášíme i fototémata a videa. Platformu chceme zdokonalovat pro mobilní zařízení. Jsme otevřeni zveřejňování autorských příspěvků.

 

TEMATICKÉ PŘÍLOHY PPMAGAZÍNU.COM:Specializuje se na vše, co souvisí s rodičovstvím a dětmi.Čtení nejen o ženách, ale i mužích.

■ Tiráž

REDAKCE:

 

DALŠÍ PROJEKTY:Statická prezentace autora na www.marekpribil.cz

 

Knihy, jež už vyšly i které budou teprve publikovány.

 

KONTAKT & INZERCE & SLUŽBY:

 

VYDÁVÁ:COPYRIGHT 2018 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. 
Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.

 

IČO: 06437176

Czech CS English EN