Upalte policisty, vyzývali na Prague Pride. Odborářku za to nakonec „nezavřou“

PRAHA – Někdejší vyšetřovatelka Petra Lhotáková upozornila, že na letošní Prague Pride neznámá osoba podněcovala transparentem k nenávisti a vypalování policie. Před několika týdny kvůli tomu sama čelila výslechu jako podezřelá. Osobu měla ohrozit na právech, když zveřejnila na sociální síti její fotografii.

Inkriminovaný transparent. Napsaný byl v anglickém jazyce. | FOTO: archiv

Policejní odborářku nakonec za projev nesouhlasu s výzvou k upálení policistů „nezavřou“. Nyní je už stíhaná osoba, co transparent držela. „Vyšetřování má vysokou prioritu. Policisty transparent, který se objevil i v televizi, pohoršil,“ uvedl zdroj ppmagazínu.com ze středočeské policie. Ta má případ, o kterém jsme informovali jako první, na starosti.

Psali jsme:

Absurdita: Upozornila, že chtějí její kolegy upálit. Dnes ji kvůli tomu vyšetřují z trestného činu

Psali jsme:

Jenže Lhotáková si nevydechne: brzy vám přineseme zprávu o dalším výslechu, kterému musí kvůli svému boji s policejním managementem čelit. Ten se ji dle jejích slov snaží umlčet. „Podle sdělení z vyšších řad pražské policie si mám dát pozor, neboť proti mně služební funkcionáři za peníze daňových poplatníků shromažďují materiály, aby mě mohli precedentně vytrestat trestním stíháním. Nebojím se jich, jen to ukazuje jejich zoufalství,“ řekla Lhotáková ppmagazínu.com.

ppmagazín.com

ppmagazín.com je zpravodajsko-publicistická platforma. Sestává i z tematických příloh ppděti a ppženy & muži.

1 komentář
  1. Ačkoliv jsem ateista měl bych být tolerantní ke všem veřejným projevům leseb a gayů.Tolerantnost ale není na místě.Lze pozorovat jak se za pár let projevuje agresivita a vynucování násilnými prostředky se předvádět většině lidem jež ctí normální rodinný život muže a ženy. Vyloženě provokativní oblečení-neoblečení těchto lidí,kteří v průvodech jsou velmi často pod drogami a chybí málo a uspokojili se v přímém přenosu.Toto dění se nenápadně rozšířilo od pestrobarevného obyvatelstva z anglosaských zemí,bohužel dennodeně sjetých a bez zábran provádět pohl.akt na veřejnosti.A naše chytlavá mládež se v takových komunitách zhlédla. Policie má ze zákona řešit pouze protizákonné jednání, ALE od politických “elit” se má očekávat více rozumu než emocí a takovéto pochody vyhnat za Prahu a oplotit je ,aby neobtěžovali normální rodiny nebo páry.

Reagujte

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

■ důležitéČLÁNKY

CO BY VÁM NEMĚLO UNIKNOUT

■ nezávislýMAGAZÍN


■ ppmagazin.com

Zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla 11. listopadu 2018 a sestává z pěti hlavních rubrik:

ppinfo,
rezorty
žurnalistika,
postřehy
a publicistika.

Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

1) Zpravodajská rubrika ppinfo je zaměřena na exkluzivní informace z oblasti politiky, obzvláště pak policie a bezpečnosti. Součástí jsou analýzy.

2) V rubrikách rezortyžurnalistika se nevyhýbáme širokému spektru žánrů a témat: věda, vzdělávání, zdravotnictví, geopolitika, cestování.

3) Rubrika publicistika je názorová a postřehy se orientují na umění.

Přinášíme i fototémata a videa. Platformu chceme zdokonalovat pro mobilní zařízení. Jsme otevřeni zveřejňování autorských příspěvků.

 

TEMATICKÉ PŘÍLOHY PPMAGAZÍNU.COM:Specializuje se na vše, co souvisí s rodičovstvím a dětmi.Čtení nejen o ženách, ale i mužích.

■ Tiráž

REDAKCE:

 

DALŠÍ PROJEKTY:Statická prezentace autora na www.marekpribil.cz

 

Knihy, jež už vyšly i které budou teprve publikovány.

 

KONTAKT & INZERCE & SLUŽBY:

 

VYDÁVÁ:COPYRIGHT 2018 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. 
Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.

 

IČO: 06437176

Czech CS English EN