Putinova dcera: akrobatka, co metá salta, plachtí a skáče jako cirkusačka

O soukromí Vladimira Putina se neví. To se ale minulý čtvrtek změnilo: v ruské televizi se objevila údajná Putinova dcera – Katerina Tichonovová, šéfka jednoho z vědeckých institutů.

Tichonovová je dlouhodobě mnohými považována za dceru ruského prezidenta, ačkoliv on sám to nikdy nepřiznal. Putin tají identitu rodinných příšlušníků. „Je to velký den u nás v Byzanci,“ napsal ironicky na Facebook jeden z příslušníků politické opozice. 

Pořad měl podle New York Times ukázat Tichonovovou jako vůdčí osobnost ruské vědy. V době, kdy Putinova obliba mezi lidmi klesá, se podle expertů prezident snaží ukázat, že nejde jen „o Putina sedícího v Kremlu, ale i o jeho rodinu, která se snaží vybudovat lepší Rusko“.

Málokdo také ví, že Tichonovová je tanečnicí akrobatického rokenrolu, poněkud gymnastického tance, a to v nejvyšší kategorii A. Účastnila se i mistrovství světa.

BIO

Ekaterina Tikhonova. | FOTO: youtube.com & East News/Rex Shutterstock

Nyní dvaatřicetiletá Putinova údajná nejmladší dcera se narodila jako Jekatěrina Putinová v Německu, kde byl její otec na misi jako špión. Její matka Ludmila v podstatě zmizela z veřejného prostoru během Putinova mandátu. Putinovi se rozvedli v roce 2013 a Ludmila se údajně už znovu vdala.

Manželství Tichonovové s ruským oligarchou Kirillem Šamalovem bylo nařčeno ze střetu zájmů především proto, že ruský státní penzijní fond půjčil velmi výhodně 1,75 miliardy dolarů firmě Sibur, ve které byl Šamalov spoluvlastníkem.

Kreml odmítl již několikrát komentovat identitu Tichonovové, kterou agentura Reuters označila v roce 2015 za dceru ruského prezidenta. Podle Reuters přijala Putinova dcera jiné jméno. Putin sám ve svém prohlášení vysvětlil, že se snaží držet identitu svých dcer v tajnosti zejména proto, aby měla jeho vnoučata „naprosto normální život, jako všichni ostatní.“

ppmagazín.com

ppmagazín.com je zpravodajsko-publicistická platforma. Sestává i z tematických příloh ppděti a ppženy & muži.

Doposud žádné komentáře

Reagujte

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

■ důležitéČLÁNKY

CO BY VÁM NEMĚLO UNIKNOUT

■ nezávislýMAGAZÍN


■ ppmagazin.com

Zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla 11. listopadu 2018 a sestává z pěti hlavních rubrik:

ppinfo,
rezorty
žurnalistika,
postřehy
a publicistika.

Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

1) Zpravodajská rubrika ppinfo je zaměřena na exkluzivní informace z oblasti politiky, obzvláště pak policie a bezpečnosti. Součástí jsou analýzy.

2) V rubrikách rezortyžurnalistika se nevyhýbáme širokému spektru žánrů a témat: věda, vzdělávání, zdravotnictví, geopolitika, cestování.

3) Rubrika publicistika je názorová a postřehy se orientují na umění.

Přinášíme i fototémata a videa. Platformu chceme zdokonalovat pro mobilní zařízení. Jsme otevřeni zveřejňování autorských příspěvků.

 

TEMATICKÉ PŘÍLOHY PPMAGAZÍNU.COM:Specializuje se na vše, co souvisí s rodičovstvím a dětmi.Čtení nejen o ženách, ale i mužích.

■ Tiráž

REDAKCE:

 

DALŠÍ PROJEKTY:Statická prezentace autora na www.marekpribil.cz

 

Knihy, jež už vyšly i které budou teprve publikovány.

 

KONTAKT & INZERCE & SLUŽBY:

 

VYDÁVÁ:COPYRIGHT 2018 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. 
Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.

 

IČO: 06437176

Czech CS English EN