NOVÁ nejkrásnější česká policistka. Ivanu střídá na trůnu svůdná Petra! Ale má to háček…

PRAHA – Poslanci se v pátek stihli pohádat ještě před začátkem schůze, na níž hlasují o vyslovení nedůvěry vládě Andreje Babiše (ANO). Ale koho z tohohle ještě nebolí hlava? Věnujme se raději něčemu užitečnému! Nejhezčím policistkám. A zejména té, která „je“ ode dneška nejpůvabnější uniformovanou ženou v Čechách a na pomyslném trůnu „střídá“ věhlasnou krásku a mluvčí policejního prezidia Ivanu Nguyenovou.

Na práci u policie nedá dopustit. „Nemám ráda stereotyp, každý den je o něčem jiném a možná i to mě na tom tak přitahuje,“ říká Slovenka Lenka, která je policistkou rok a půl a působí jako referentka pohotovostní motorizované jednotky. Slováky letos zaujala v příspěvku o fotbalovém zápase mezi Spartakem Trnava a bratislavským Slovanem. Mnoho diskutérů na sociálních sítích dalo jasně najevo, jak se jim tato mladá žena zamlouvá. A od té chvíle jí je připisována role nejhezčí policistky našich sousedů.

Slovenská policistka Lenka. | FOTO: archiv

Ale ani v Čechách se nemáme za co stydět. Dlouhodobě je uváděna v různých anketách jako nejsvůdnější policistka vrchní komisařka Ivana Nguyenová, a to i přes pouhých 158 centimetrů výšky. Matka je Češka, otec pochází z jihovýchodní Asie. Začínala jako pochůzkářka, v současnosti působí na policejním prezidiu.

Dlouhodobá policejní senzace – Ivana Nguyenová. | FOTO: archiv

Nic proti půvabu paní vrchní komisařky, ale není trochu nuda být nejhezčí policistkou již několik let v řadě? I proto jsme provedli několikaměsíční zevrubnou sondáž jak v terénu, tak na sociálních sítích. A zjistili jsme, že v porovnání se světem se opravdu nemáme za co stydět. Právě naopak!

Vítězka Petra

Z třiceti favoritek nakonec postoupila do našeho finále jediná – Petra Hortová (26). 

Petra – jasná vítězka naší soutěže. | FOTO: Facebook Petry H.

Pomlaskával si zejména krajský policejní ředitel Václav Kučera, jenž byl nedávno jmenován brigádním generálem a který byl velice potěšen, že služba láká mladé ženy… Na Petru se nemohl vynadívat.

Bohužel Petra Hortová byla nakonec ze soutěže k nelibosti mužského osazenstva Národní centrály boje proti organizovanému zločinu, vedení Kriminalistického ústavu i policejního prezidia vyloučena, jelikož policejní řady navždy opustila. A i muži u ní mají smůlu. „Mám přítele, jsem rodinný typ, takže šance je nulová,“ sdělila ppmagazínu.com. A dodala: „Rozhodně netoužím po tom být populární či slavná.“

Oblíbený a zkušený generál byl z Petřina odchodu od sboru doslova smutný. | FOTO: archiv

Když zkušený a oblíbený policejní matador Kučera zjistil, že Petra kvůli špatným podmínkám od policie odešla, poklesly mu jeho slavné kníry…

ppmagazín.com

ppmagazín.com je zpravodajsko-publicistická platforma. Sestává i z tematických příloh ppděti a ppženy & muži.

Doposud žádné komentáře

Reagujte

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

■ důležitéČLÁNKY

CO BY VÁM NEMĚLO UNIKNOUT

■ nezávislýMAGAZÍN


■ ppmagazin.com

Zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla 11. listopadu 2018 a sestává z pěti hlavních rubrik:

ppinfo,
rezorty
žurnalistika,
postřehy
a publicistika.

Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

1) Zpravodajská rubrika ppinfo je zaměřena na exkluzivní informace z oblasti politiky, obzvláště pak policie a bezpečnosti. Součástí jsou analýzy.

2) V rubrikách rezortyžurnalistika se nevyhýbáme širokému spektru žánrů a témat: věda, vzdělávání, zdravotnictví, geopolitika, cestování.

3) Rubrika publicistika je názorová a postřehy se orientují na umění.

Přinášíme i fototémata a videa. Platformu chceme zdokonalovat pro mobilní zařízení. Jsme otevřeni zveřejňování autorských příspěvků.

 

TEMATICKÉ PŘÍLOHY PPMAGAZÍNU.COM:Specializuje se na vše, co souvisí s rodičovstvím a dětmi.Čtení nejen o ženách, ale i mužích.

■ Tiráž

REDAKCE:

 

DALŠÍ PROJEKTY:Statická prezentace autora na www.marekpribil.cz

 

Knihy, jež už vyšly i které budou teprve publikovány.

 

KONTAKT & INZERCE & SLUŽBY:

 

VYDÁVÁ:COPYRIGHT 2018 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. 
Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.

 

IČO: 06437176

Czech CS English EN