Policejní akademie: Kriminálka zahájila úkony v trestním řízení i kvůli Hulinskému

Před Vánocemi jsme informovali o podivném dění na policejní akademii. To začala vyšetřovat kriminální policie. Kvůli takřečeným černým duším byly zahájeny úkony v trestním řízení.

„Na základě podání o možném protiprávním jednání na Policejní akademii ČR byly zahájeny úkony v trestním řízení,“ stojí v policejním dokumentu z 19. prosince, jejž má ppmagazín.com k dispozici. Vyšetřování vede hospodářská kriminálka.

Akademici podali na vnitro rozsáhlý podnět s žádostí, aby ministr zjednal na škole pořádek.

Někdejší vyšetřovatelka, jež zastupuje nespokojené pracovníky policejní akademie, již před svátky uvedla, že ji kancelář ministra vnitra požádala, aby doplnila seznam lidí, kteří mají na této vysoké škole fiktivní úvazky.

Akademici podali na vnitro rozsáhlý podnět s žádostí, aby ministr zjednal na škole pořádek. „Seznam jsem doplnila,“ uvedla již žena v rozhovoru pro ppmagazín.com. „Předala ho i policii. Například se to týká významného pražského sociálního demokrata Petra Hulinského, dále Daniela Novopatského a tak dále.“

JUDr. Petr Hulinský, Ph.D. (*1967) je exnáměstek na školství a později vnitru, v letech 1996–98 a pak 2010–13 poslanec, v letech 2002-06 náměstek pražského primátora; člen ČSSD.

Tito lidé jako Hulinský měli prý podle nespokojených akademiků na škole fiktivně působit. „Prověřením došel policejní orgán k závěru, že je zahájení trestního řízení odůvodněné,“ dodala expolicistka. Potvrdila to písemnostmi (viz článek Černé duše na policejní akademii: Hospodářská kriminálka zahájila úkony v trestním řízení. Máme dokument).

Rozsáhlý podnět akademiků, který obdržel ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD), nyní zveřejňujeme.

Stáhnout >>

ppmagazín.com

ppmagazín.com je zpravodajsko-publicistická platforma. Sestává i z tematických příloh ppděti a ppženy & muži.

1 komentář
  1. Vzhledem k tomu, že jsem bývalý zaměstnanec PAČR, mám zájem o sledování výše uvedených kauz a vývoje na PAČR. Zvažuji rovněž, že případně připojím své zkušenosti. Jsem svým způsobem limitována tím, že hledám zaměstnání (platím hypotéku) a mohu mít obavu, že mne PAČR poškodí.
    S pozdravem
    Ladislava Tejchmanová

    PS: K likvidaci pracovníků využívá vedení PA tzv. ročních smluv, které může rektor bez uvedení důvodů, neobnovit. Likvidace se netýká jen akademiků, ale i jiných pracovníků.

Reagujte

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

■ důležitéČLÁNKY

CO BY VÁM NEMĚLO UNIKNOUT

■ nezávislýMAGAZÍN


■ ppmagazin.com

Zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla 11. listopadu 2018 a sestává z pěti hlavních rubrik:

ppinfo,
rezorty
žurnalistika,
postřehy
a publicistika.

Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

1) Zpravodajská rubrika ppinfo je zaměřena na exkluzivní informace z oblasti politiky, obzvláště pak policie a bezpečnosti. Součástí jsou analýzy.

2) V rubrikách rezortyžurnalistika se nevyhýbáme širokému spektru žánrů a témat: věda, vzdělávání, zdravotnictví, geopolitika, cestování.

3) Rubrika publicistika je názorová a postřehy se orientují na umění.

Přinášíme i fototémata a videa. Platformu chceme zdokonalovat pro mobilní zařízení. Jsme otevřeni zveřejňování autorských příspěvků.

 

TEMATICKÉ PŘÍLOHY PPMAGAZÍNU.COM:Specializuje se na vše, co souvisí s rodičovstvím a dětmi.Čtení nejen o ženách, ale i mužích.

■ Tiráž

REDAKCE:

 

DALŠÍ PROJEKTY:Statická prezentace autora na www.marekpribil.cz

 

Knihy, jež už vyšly i které budou teprve publikovány.

 

KONTAKT & INZERCE & SLUŽBY:

 

VYDÁVÁ:COPYRIGHT 2018 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. 
Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.

 

IČO: 06437176

Czech CS English EN