ČSSD tají nejkrásnější členku strany. S Patricií mohli porazit Babiše! ANO ji chce přetáhnout

To je k nevíře. Sociální demokraté si zoufají nad propadajícími se preferencemi, a mohli zvítězit ve volbách – v jakýchkoli! Stačilo upoutat veškerou pozornost nikoli na Sobotku, Chovance, Zaorálka, Gajdůškovou, Hamáčka a další mnohaleté straníky, nýbrž na hrdou členku soc. dem. Patricii Podskalskou – bezkonkurenčně nejpřitažlivější sociální demokratku nejen v Čechách, nýbrž i v Evropě. A velice chytrou mladou ženu!

NEJKRÁSNĚJŠÍ SOCIÁLNÍ DEMOKRATKA

Patricie studuje lékařskou fakultu a sociální demokraté jí doposud dovolili kandidovat pouze ve Zdicích. Sama je straně oddána a umí ji prodat.

„Mnohdy zaznívají kritické hlasy na působení ČSSD ve vládě s ANO,” říká. „Na to mám jasnou odpověď: bez ohledu na celostátní politiku vidím, že ČSSD na komunální úrovni ve Zdicích odvádí velmi dobrou práci. V málokterých městech probíhá tolik rekonstrukcí a modernizací jako u nás.“

Patricie studuje lékařskou fakultu a sociální demokraté jí doposud dovolili kandidovat pouze ve Zdicích.

Podle Podskalské se soc. dem. snaží plnit ve městě co nejvíce přání občanů, řešit jejich připomínky a být přitom co nejefektivnější.

Když nedávno Patricii Podskalskou objevili marketéři hnutí ANO, okamžitě jim byl jasný potenciál této mladé ženy, která by se mohla stát v budoucnu podle informací ppmagazínu.com jednou z hlavních tváří strany vedle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha.

Je hrdou členkou strany.

Je v soc. dem. nejhezčí.

Najeďte kursorem na snímek.

ČSSD ale vsadila karty místo Podskalské na Alenu Gajdůškovou.

Anebo v minulosti na Michaelu Marksovou. Patricie přitom rozumí zdravotnictví a ctí tradice. | FOTO: FB

PATRICIE PODSKALSKÁ
MOHLA VYHRÁT
ČSSD VOLBY.

ppmagazín.com

ppmagazín.com je zpravodajsko-publicistická platforma. Sestává i z tematických příloh ppděti a ppženy & muži.

2 komentáře
  1. Budou-li v ČSSD vládnout od Prahy až po Horní Dolní ( výjimka potvrzuje pravidlo) současní mocní a budou se držet svých křesel bohatě honorovaných zuby-nmehty, potom tam může být sebelepší a sebekrásnější a sebechytřejší žena, má smůlu. ČSSD je zakonzervována časy Ladislava Zápotockého…….
    PS: na uvedené mailové adrese nejde otevřít celý Váš mail, hlavně “Reagujte”, proto si to přepošlu na svůj internetový mail, kde to jde a odtud odpovídám. Už jsem Vám to jednou psal.

Reagujte

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

■ důležitéČLÁNKY

CO BY VÁM NEMĚLO UNIKNOUT

■ nezávislýMAGAZÍN


■ ppmagazin.com

Zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla 11. listopadu 2018 a sestává z pěti hlavních rubrik:

ppinfo,
rezorty
žurnalistika,
postřehy
a publicistika.

Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

1) Zpravodajská rubrika ppinfo je zaměřena na exkluzivní informace z oblasti politiky, obzvláště pak policie a bezpečnosti. Součástí jsou analýzy.

2) V rubrikách rezortyžurnalistika se nevyhýbáme širokému spektru žánrů a témat: věda, vzdělávání, zdravotnictví, geopolitika, cestování.

3) Rubrika publicistika je názorová a postřehy se orientují na umění.

Přinášíme i fototémata a videa. Platformu chceme zdokonalovat pro mobilní zařízení. Jsme otevřeni zveřejňování autorských příspěvků.

 

TEMATICKÉ PŘÍLOHY PPMAGAZÍNU.COM:Specializuje se na vše, co souvisí s rodičovstvím a dětmi.Čtení nejen o ženách, ale i mužích.

■ Tiráž

REDAKCE:

 

DALŠÍ PROJEKTY:Statická prezentace autora na www.marekpribil.cz

 

Knihy, jež už vyšly i které budou teprve publikovány.

 

KONTAKT & INZERCE & SLUŽBY:

 

VYDÁVÁ:COPYRIGHT 2018 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. 
Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.

 

IČO: 06437176

Czech CS English EN