Absurdita: Upozornila, že chtějí její kolegy upálit. Dnes ji kvůli tomu vyšetřují z trestného činu

PRAHA – Zdá se to být jako absurdita roku: někdejší vyšetřovatelka Petra Lhotáková upozornila, že na letošní Prague Pride neznámý občan podněcoval transparentem k nenávisti a vypalování policie. Během dneška kvůli tomu bude Lhotáková čelit sama výslechu jako podezřelá.

„Jsem podezřelá za zveřejnění fotky domnělé pachatelky (viz snímek níže) a vyhlášení honu na tuto osobu na sociální síti,“ sdělila pp_info expolicistka.

Řada policistů si přitom hromadně stěžovala prostřednictvím Mobbing Free Institutu, jejž Lhotáková vede, a odborů, které je zastupují, na mnohatisícový průvod LGBT Prague Pride, konkrétně na protestní shromáždění zastánců tradičního pojetí rodiny.

Inkriminovaný transparent. | FOTO: archiv

„V televizi jsem dozvěděl, že kromě hrdého pochodu homosexuálů se sešli i extremisté, to byli ti zastánci tradiční rodiny v pojetí muž žena dítě. A pak koukám, že v průvodu tisíců LGBT, ve kterém jela pirátská loď včetně kandidáta na primátora, zazněla hesla: ‚Vezmi Molotovův koktejl (zápalná láhev, pozn. red.) a upaluj policisty‘ Média mlčí,“ zlobil se jeden z nich. Transparent byl v anglickém jazyce.

Co Lhotákové hrozí? „Pokuta. Myslím však, že se to budou kolegové snažit navléknout na trestňák. Vyšetřuje to Dobříš,“ sdělila bývalá vyšetřovatelka. Oddělení spadá pod Krajské ředitelství policie Středočeského kraje; s tamním ředitelem se Lhotáková dlouhodobě soudí.

ppmagazín.com

ppmagazín.com je zpravodajsko-publicistická platforma. Sestává i z tematických příloh ppděti a ppženy & muži.

Doposud žádné komentáře

Reagujte

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

■ důležitéČLÁNKY

CO BY VÁM NEMĚLO UNIKNOUT

■ nezávislýMAGAZÍN


■ ppmagazin.com

Zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla 11. listopadu 2018 a sestává z pěti hlavních rubrik:

ppinfo,
rezorty
žurnalistika,
postřehy
a publicistika.

Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

1) Zpravodajská rubrika ppinfo je zaměřena na exkluzivní informace z oblasti politiky, obzvláště pak policie a bezpečnosti. Součástí jsou analýzy.

2) V rubrikách rezortyžurnalistika se nevyhýbáme širokému spektru žánrů a témat: věda, vzdělávání, zdravotnictví, geopolitika, cestování.

3) Rubrika publicistika je názorová a postřehy se orientují na umění.

Přinášíme i fototémata a videa. Platformu chceme zdokonalovat pro mobilní zařízení. Jsme otevřeni zveřejňování autorských příspěvků.

 

TEMATICKÉ PŘÍLOHY PPMAGAZÍNU.COM:Specializuje se na vše, co souvisí s rodičovstvím a dětmi.Čtení nejen o ženách, ale i mužích.

■ Tiráž

REDAKCE:

 

DALŠÍ PROJEKTY:Statická prezentace autora na www.marekpribil.cz

 

Knihy, jež už vyšly i které budou teprve publikovány.

 

KONTAKT & INZERCE & SLUŽBY:

 

VYDÁVÁ:COPYRIGHT 2018 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. 
Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.

 

IČO: 06437176

Czech CS English EN